logo ppp

 

Już po raz trzeci w okresie wolnym od lekcji szkolnych, odbyły się w naszej placówce zajęcia grupowe „Kraina zabawy-ćwiczę uszy, ręce i całe ciało, aby ferie się miło wspominało”.

Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w dniach od 5-9 lutego mogły uczestniczyć w różnorodnych i atrakcyjnych zabawach integracyjnych ruchowych, słuchowo-językowych, a także plastycznych. Dzieci bardzo chętnie brały udział w proponowanych formach spędzania wolnego czasu. Bawiły się wspólnie w miłej atmosferze pod czujnym okiem specjalistów z PP-P (logopedy i pedagoga). Ponadto dzieci w aktywny sposób rozwijały swoje umiejętności, mocne strony i talenty. W trakcie zajęć dzieci miały także okazję rozwijać wyobraźnie i kreatywność poprzez zastosowanie różnorodnych technik i materiałów. Każde zajęcia w czasie ferii miały swój zimowy temat i ćwiczenia dobrane specjalnie do niego. Dzieci chętnie angażowały się w twórczą pracę całej grupy, współpracowały ze sobą, przez co nawiązały przyjazne relacje.

W każdym dniu rodzicom lub opiekunom przedstawiono wykonane przez dzieci prace, omówiono z nimi propozycje zabaw i ćwiczeń, które mogą kontynuować w domu.

Miło nam było obserwować zadowolone i uśmiechnięte twarze uczestników zajęć. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za niezapomniane chwile, niecodzienny sposób spędzenia ferii zimowych. Dziękujemy także za okazję do doskonałej zabawy i zastrzyk energii do dalszej pracy.