logo ppp

 

Szanowni Rodzice,

25 maja 2020 r. wracamy do bezpośredniej pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracownicy będą na bieżąco kontaktować się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia nowych terminów badań. Zgodnie z wytycznym MEN jako priorytetowe będziemy traktować diagnozy dotyczące orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego, opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, opinii o konieczności odroczenia obowiązku szkolnego, edukacji domowej oraz inne - zgodnie z analizą specjalistów poradni. Prosimy o cierpliwość. Dołożymy wszelkich starań, by wydać w/w dokumenty przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego.

Posiedzenia zespołów orzekających będą odbywać się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem – co drugi czwartek.

Prosimy, by wizyty rodzica w Poradni w celu np. złożenia zgłoszenia, odebrania opinii lub orzeczenia poprzedzić wcześniejszym kontaktem telefonicznym pod numerami telefonów 32 287 97 62, 723 972 593, 723 972 590.

Prosimy by w miarę możliwości zgłoszenia, wnioski lub wymaganą dokumentację przesyłać na nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Druki wniosków są dostępne na naszej stronie internetowej: https://www.poradnia.piekary.pl/

Poniżej zamieszczamy procedurę sanitarną wprowadzoną w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Prosimy o stosowanie się do reżimu sanitarnego wdrażanego w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Procedura sanitarna - plik

Katarzyna Miroszczuk

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piekarach Śląskich