logo ppp

 

Szanowni Rodzice,

w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piekarach Śląskich przechodzi na system pracy zdalnej. Specjaliści Poradni są tak jak dotychczas dostępni dla Państwa. Będą udzielać porad, konsultować zgłoszone telefonicznie lub drogą mailową problemy. Terapeuci nawiążą kontakt z dziećmi będącymi w terapiach psychologicznych, pedagogicznych, logopedycznych i SI.

W sytuacjach kryzysowych prosimy dzwonić pod specjalnie uruchomiony numer telefonu: 787 669 307  w godz. od 9.00 do 13.00 od poniedziałku do piątku.

Proponujemy również kontakt mailowy z pracownikami. Na stronie www poradni (www.poradnia.piekary.pl) znajdziecie Państwo adresy mailowe naszych specjalistów.

Zapraszamy również do obserwowania naszej strony internetowej oraz strony na Facebooku, gdzie publikujemy poradniki przygotowane przez naszych pracowników, które będą pomocne w pracy z dzieckiem w domu.

Poradnia jest czynna codziennie w godzinach od 7.00 do 15.00. Kontakt telefoniczny z placówką:  32 287 97 62, 723 972 593, 723 972 590. Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu.