logo ppp

 

             Polska na kozetce w Piekarach Śląskich to drugie bardzo ważne wydarzenie, które Państwu nasza piekarska poradnia proponuje tej jesieni. 

To pokłosie ubiegłorocznych Spotkań z psychologią, które przebiegały pod hasłem "PoRozumienie". Nie mogło się wówczas obejść bez dyskusji na temat kondycji polskiego społeczeństwa, rosnących podziałów i pozostawionych bez odpowiedzi pytań - czy można inaczej? Czy możliwe jest społeczne porozumienie?
Pytania te przewijały się w trakcie wystąpienia dra Krzysztofa Jedlińskiego, ale dyskusje trwały też w kuluarach i już na etapie przygotowań do naszych Spotkań z psychologią. 
Echa tych dyskusji i tego, co w Piekarach jesienią proponujemy Państwu od 7 lat, dotarły do Warszawy, do Instytutu Analizy Grupowej Rasztów.

Dr Anna Zajenkowska - redaktor książki "Polska na kozetce. Siła obywatelskiej refleksyjności" i organizatorka warsztatów pod tą samą nazwą zaproponowała, by "kozetkę nr 5" zorganizować w naszym mieście. 
           A zatem zapraszamy Państwa do dyskusji "Co to znaczy być obywatelką/obywatelem Polski" w trakcie pierwszego i jedynego takiego wydarzenia w południowej Polsce. Wszystko pod profesjonalnym okiem analityków grupowych i wspaniałych Gości - Profesor Katarzyny Popiołek i Profesora Bogdana de Barbaro.

Rejestracja

 

kozetka ramka